De Wilco 55623 12V 63Ah Classic Start Accu is de ideale accu voor uw oldtimer of klassieke auto! Kenmerkend dankzij zijn bakeliet hard rubber bakuitvoering met bovenliggende doorverbindingen. Lees meer..
De Wilco 55623 12V 63Ah Classic Start Accu is de ideale accu voor uw oldtimer of klassieke auto! Kenmerkend dankzij zijn bakeliet hard rubber bakuitvoering met bovenliggende doorverbindingen.
Let op; de accu wordt standaard droog en zonder zuur geleverd. Tegen een meerprijs vullen wij de accu voor u af, laden we deze door en kunt u deze op afspraak bij ons afhalen. Op die manier voldoen wij aan EU verordening 2019/1148; van kracht vanaf 1 februari 2021.
Vanwege seizoensgebonden gebruiken garanderen wij u 6 maanden met ingang van de aanschafdatum.
De Wilco 55623 12V 63Ah Classic Start Accu is de ideale accu voor uw oldtimer of klassieke auto! Ken..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen